מפה

החופשה שלך ל בהאמס

קרוז לבהאמס

שייט לאיי הבהאמס ייקח אתכם למקומות חלומיים ויציע לכם שלל פינוקים והרפתקאות, יפגיש אתכם עם מקומות חדשים ובלתי נשכחים. זהו יעד הקרוב לחוף המזרחי של ארה"ב, הבהמאס מהווה מקום מקלט לחורף הקשה של הצפון. אולם ישנם דברים נוספים לגן עדן זה מאשר חופים לבנים ושמש חמה כגון הצצה לתרבויות ייחודיות ומרתקות באיים השונים. תוכלו לשחות עם דולפינים ודגים טרופיים במים בצבע הטורקיז. או שתוכלו לדאות מעל הים עם "מצנח מפרש". תוכלו גם לחקור את היסטוריית האיים המרתקת כגן עדן לפירטים - "Privateer's Republic"  שהוקמה בשלב מסוים עם "שחור הזקן" (Blackbeard) בעצמו כשופט שלום.
מהיכן מפליגים לבהאמס
הפלגות לאיי הבהאמס יוצאות מנמלים שונים בהתאם לאורך ההפלגה. ההפלגות הקצרות יוצאות בדרך כלל מפלורידה: בעיקר ממיאמי אך גם מטמפה ופורט קנברל הסמוך לאורלנדו. בשנים האחרונות נוספו הפלגות בנות שבוע ויותר היוצאות מנמלים בצפון מזרח ארה"ב, בעיקר: ניו יורק ופילדלפיה. האניות עוגנות בנמלי יעד שונים בהתאם למסלול ההפלגה של הקרוז.
אטרקציות שונות בקרוז
במהלך הקרוז מוצעות לנופשים מגוון נהדר של אטרקציות, שהופכות את השייט עצמו לחוויה שלעולם לא תשכחו. האניות מאובזרות כבית מלון שט לכל עניין ודבר וכוללות מתקני כושר, בריכות שחיה, טיפולי ספא מספרה ועוד. חלק מהאניות כוללות חנויות בגדים ותכשיטים ממש כמו קניון צף. תוכלו לצאת לטיול מאורגנים או עצמאיים באיים השונים ולבלות כמה שעות עם היופי המרהיב והנופים האופייניים לאזור הבהאמס, מחפשי האטרקציות שבינכם, ימצאו שלל פעילויות כולל שחייה עם דולפינים ודגים אקזוטיים שללא ספק, נחשבת לאחת האטרקציות המרהיבות. כמובן שניתן להנות גם מכל שאר הפעילויות הימיות, גלישה, שייט צלילה ועוד. יש לזכור שלרוב התשלום עבור הסיורים המאורגנים והפעילויות בזמן העגינה אינם כלולים במחיר השייט.
מתי מומלץ לצאת לחופשה
הואיל ומזג האוויר האופייני לבהאמס הוא מזג אוויר טרופי, בדרך כלל, התקופה הטובה ביותר לחופשה בבהמאס היא במהלך חודשי החורף, אז מזג האוויר נוח ונעים יותר.
מה כדאי לארוז לקראת הקרוז
אמנם מזג האוויר צפוי להיות קיצי לרוב, ולכן בגד ים הוא כמובן הפריט ההכרחי. וממולץ לקחת יותר מבגד ים אחד. כובע רחב שוליים גם הוא כמובן פריט חובה ולא לשכוח קרם הגנה. אולם, מכיוון שמדובר בהפלגה, מומלץ להיערך לתנאי מזג אוויר שעשויים להיות הפכפכים. בשעות הערב עלול להיות קריר על הסיפון ולכן כדאי  להצטייד במעיל רוח. עגינה באיים מאפשרת יציאה לטיולים רגליים קלים בגדים נוחים להליכה ונעליים טובות, יאפשרו לכם למצות את החוויה.
למי זה מתאים
שייט לאיי הבהאמס הוא חופשה יחודית שמשלבת פינוקים של בית מלון מפואר מחד, אטרקציות בילוי ימיות וטיולים בנופים עוצרי נשימה מאידך. חופשה שכזאת יכולה להוות בילוי נהדר לכל המשפחה, לזוגות רומנטים בירח דבש וכמובן כבילוי ייחודי לבני הגיל השלישי.

צור קשר

שלח אלינו הודעה

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם