מרכז הזמנות טלפוני

073-2248999

צור קשר

שהות ארוכה בנמלים

Stay Longer Experience More

מסלולי ההפלגה של חברה אזמארה קלאב קרוזס כוללים לרוב שהיות ארוכות יותר בנמלים (לרבות עגינה למשך לילה אחד או יותר), מה שמאפשר לכם לחוות את יעד העגינה בכל שעות היממה ולהכיר את האוכלוסייה המקומית ומנהגיה יותר לעומק.

 

הפלגות עומק

Country-Intensive Voyages

ייחודי לחברת אזמארה קלאב קרוזס – הפלגות עומק בהן כל העגינות יהיו באזור ממוקד להיכרות מעמיקה עם היעד. ההזדמנות שלכם לחוות בצורה אותנטית את החיים והתרבות המקומיים.

 

סיורי חוף ייחודיים

SMCruise Global, Connect Local

סיורי החוף של חברת אזמארה קלאב קרוזס תוכננו במיוחד על מנת בכדי להעניק לכם חוויה אותנטית מקומית המציגה את רוח של יעד הטיול שלכם.

 

 יעדי עגינה ייחודיים

מסלולי ההפלגה המגוונים של חברת השייט יביאו אתכם ליעדים המפורסמים בעולם אך גם לפנינים הנסתרות. האניות של חברת השייט קטנות יותר, מה שמאפשר להן להגיע ממש עד היעד, כך שתוכלו לרדת מהאנייה ישירות למרכז העיר.

 

שירות אישי ברמה גבוהה

שירות אישי ולבבי הוא סימן ההיכר של כל הפלגה של אזמארה קלאב קרוזס. החל מהקפטן ועד צוות משק הבית, כל אנשי הצוות שמים לעצמם למטרה להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת שההפלגה שלכם תהיה נינוחה ונטולת לחצים. כל בקשה תענה בהקדם ואחרי יום טיול ביבשה תתקבלו חזרה באנייה בחיוך רחב.

 

הפלגות נושא מיוחדות

לחברת אזמארה קלאב קרוזס מסלולי הפלגה מיוחדים המעניקים לכם את האפשרות  לחוות אירועים בינלאומיים נחשבים בכל רחבי העולם, לדוגמא : מרוץ הגרנד פרי במונקו, אליפויות ספורט בינלאומיות, פסטיבלים נחשבים ועוד. כך תוכלו לשלב הפלגה ברמה הגבוהה אליה אתם רגילים יחד עם השתתפות באירוע שתמיד חלמתם להגיע אליו. בנוסף, יש הפלגות נושאיות כגון הפלגות גולף, הפלגות יין וכו' – השילוב המושלם בין התחביב שלכם לחופשה ברמה הגבוהה ביותר.

מאפיינים

ברגע שאתם מוכנים לקראת ההרפתקה שלכם על סיפון אניות אזמארה. אל תשכחו לוודא שהמזוודות ארוזות אבל דאגו להשאיר את הביטוי "חשבון בבקשה" בבית. כי כשאתם מפליגים עם אזמארה רוב מה שחלמתם עליו כבר כלול במחיר.

 

מבחר משקאות כלולים במחיר ההפלגה

מחיר ההפלגה כולל מבחר רחב של משקאות האלכוהוליים, בירות ויינות. בנוסף כלולים משקאות קלים, מים בבקבוקים ומשקאות קפה ותה מסוגים שונים.

 

דמי השירות כבר כלולים

התשר עבור נותני השירות באנייה כבר כלול במחיר ההפלגה. כמובן שאתם מוזמנים להעניק תשר נוסף עבור שירות יוצא דופן שקיבלתם באנייה.

 

כביסה בשירות עצמי

אניות החברה מעמידות לרשות האורחים חדר כביסה לשימוש עצמאי. ניתן לקבל גם שירותי כביסה, ניקוי יבש או גיהוץ בתוספת תשלום.

 

העברות

החברה מספקת שירות העברות הלוך ושוב מהאנייה אל מרכזי הערים ביעדים נבחרים.

 

שירות קונסיירג'

הקונסיירג' באנייה ישמח לסייע עם ההזמנות שלכם ולתת לכם המלצות על מוקדי העניין באנייה ובעגינות השונות.

 

אירוע  Azamazing Evenings

ערבי הגאלה האקסקלוסיביים של חברת השייט Azamazing Evenings, מביאים לידי ביטוי את חזון החברה ליצור חוויה אותנטית עבור האורחים. ברוב ההפלגות תוזמנו לערב בלתי נשכח, שיחבר אתכם אף יותר ליעד, לתרבות ולתושבים המקומיים למשל קונצרט של התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג, הופעה של תרבות המאורית בניו זילנד או הופעה של שלושה טנורים בליבורנו שבאיטליה.

 

פינוקים ושירותים נוספים לאורחי הסוויטות

אורחי הסוויטות באניות החברה ייהנו מהשירותים הבאים בנוסף למה שמפורט לעיל :

  • שירות אישי וצמוד של באטלר אנגלי.
  • חבילה אינטרנט בחינם (לפי דקות) או הנחה על חבילה ללא הגבלה.
  • על כל שבעה ימי הפלגה – שירות כביסה ללא תשלום (מוגבל לשק כביסה אחד לסוויטה).
  • אפשרות לסעוד במסעדות הנושא שבאנייה ללא תוספת תשלום.
  • ארוחת מנחה שתוגש בסוויטה.

 

לאורחים בסוויטות הדגל היוקרתיות Club World Owner, Club Ocean ו-Club Spa יוענקו שירותים והטבות נוספות. לקבלת מידע נוסף פנו אלינו או אל סוכן הנסיעות שלכם.

 

 

* מסעדות הנושא באנייה הינן בתוספת תשלום

*ניתן לשדרג את מבחר המשקאות בתוספת תשלום

* על כל דבר שאינו מצוין מפורשות ככלול במחיר, יחולו עלויות נוספות

חברת אזמארה קלאב קרוזס הינה חברת שייט יוקרתית בה המוטיב המרכזי הוא יוקרה עם נינוחות ואינטימיות.

לחברה שלוש אניות בוטיק אינטימיות ומפוארות שהקיבולת שלהן הינה 690 אורחים בלבד.

האניות מפליגות ליעדים בכל רחבי העולם ומגיעות ליעדים ונמלים בהם אניות גדולות אינן יכולות לעגון.

המסלולים המרתקים כוללים שהיות ארוכות יותר בכל יעד ושהיות לילה על מנת לאפשר לאורחים לחוות כל יעד לעומק, כמו כן ייהנו האורחים מתכניות ייחודיות ואירועים על האניות ובחופים כאחד.