מפה

החופשה שלך ל אלסקה

מידע שימושי על הפלגות לאלסקה

בארץ שמש חצות, תזדקקו לכל דקה נוספת של אור יום באם תרצו לחוות את הכל. החל משטחי קרחוני הקרח הכחול העצומים מעוררי הערצה ועד ההדר המקיף את הטבע וחיות הבר, כל דבר באלסקה הינו גדול יותר, כולל ההרפתקאות. לחופשה האולטימטיבית באלסקה, בדקו את טיולי קרוזטורס שלנו – שילוב של שייט עם טיול יבשה.  תבקרו בכל המקומות האטרקטיביים ביותר ומבלי שתצטרכו לדאוג לכך, לא תפספסו כלום.
מתי להפליג?
החודשים בהם ישנם קרוזים לאלסקה הם החל ממאי ועד תחילת ספטמבר. גם בחודשים אלו הטמפרטורה המירבית היא בדרך כלל 16 מעלות. בניגוד ליעדים רבים אחרים, לא ניתן להפליג לאלסקה בחורף בגלל מזג האוויר הקשה. חלק מהקרוזים יוצאים מסיאטל, וושינגטון (צפון מערב ארה"ב) וחלקם יוצאים מוונקובר, קנדה. שני היעדים האלו קרובים מאוד זה לזה ולכן ההחלטה מהיכן לצאת תלויה רק בכם. כל הקרוזים הם בני שבעה לילות.
טמפרטורות:

מאי – 4 - 12
יוני-  8 - 14
יולי –  11 - 16
אוגוסט –  12 – 16
ספטמבר -  7 – 13
מה לארוז?
בגדים חמים! באלסקה ימי הקיץ דומים לחורף הישראלי ואף קרים יותר. אנחנו החיים במדינה חמה לא מורגלים לקור ולכן רצוי להצטייד במעיל חם, כובע, כפפות ובגדים ארוכים. כמו כן, גם על הקרוזים המפליגים לאלסקה ישנם ערבים רשמיים ולכן רצוי לארוז חליפה ועניבה ושמלת ערב אחת.
לא לפספס!

קרחון הובארד - ללא ספק הקרחון הפעיל המרשים בעולם. זהו 411 מ' של פלא טבע עוצר נשימה באלסקה. הטמפ' הגבוהה ביותר באיזור זה היא 0 מעלות. אל תשכחו את הכובעים והכפפות בחדר.
ג'ונו, בירתה של אלסקה היא עיר קטנטנה, המוקפת בכמה פלאי טבע יחודיים: קרחון מנדנהול העצום בגודלו מפלי מים עצומים. אנחנו ממליצים על סיור במסוק מעל העיר וסביבותיה.
אל תוותרו על סיבוב במזחלות השלג הנישאות על ידי כלבים.

 
 

צור קשר

שלח אלינו הודעה

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם