מפה

החופשה שלך ל מזרח הים התיכון

מידע שימושי להפלגות שייט למזרח התיכון

הים התיכון תמיד היה ידוע ביופי אור השמש ומטבח מזיל ריר. לא תתאכזבו מאיזור יפיפה זה. הערים והעיירות שלו הינם קסומים כאנשים שם בין אם זה באחד מנמלי יוון, טורקיה, מלטה, איטליה ואף ישראל. המזרח התיכון מציע מגוון רחב מאד של נקודות קסומות ואתרים מעניינים, שאת חלקם ניתן לפגוש אך ורק במסגרת של שייט. 
פעילויות ואטרקציות
במסגרת השייט תוכלו ליהנות ממבחר נהדר של אטרקציות, שתהפוכנה את השייט עצמו להרבה יותר מסתם חופשת "בטן גב". תוכלו ליהנות מטיולים רגליים בכל אחד מהנמלים בהם עוגנים, ביקור באתרים היסטוריים, כגון האקרופוליס שבאתונה, וגם לצאת לצלילה או לשנירקול במים הצלולים של האיים שבהם תעצרו (בקאפרי, סיציליה, קורסיקה). תוכלו להצטרף לסיורי חוף שיפגישו אתכם עם האוכל המקומי, התרבות הצבעונית והמיוחדת שבאזור וכמובן גם עם תושבי המקום.
מתי להפליג?
מזג האוויר האופייני למזרח התיכון הוא מזג אוויר נוח בדרך כלל. התקופה הטובה ביותר לצאת לשייט היא בחודשי הקיץ, בין החודשים מאי לספטמבר, אז הטמפרטורות גבוהות מספיק בכדי ליהנות מבילוי על סיפון האונייה,מרחצה בבריכה וגם כמובן להנות מחופי הרחצה ומהאטרקציות הימיות המוצעות במהלך ההפלגה. לרוב מאפשר מזג האוויר בעונה זו גם לצאת לטיולים רגליים במקומות שבהם עוגנים. 
מה לארוז?
בגד ים הוא כמובן הפריט החשוב ביותר כשמדובר בהפלגה באזור הים התיכון רצוי אף לארוז כמה בגדי ים במידה והראשון לא יספיק להתייבש. מכיוון שמדובר בהפלגה בים הפתוח, שעות הערב עלולות להיות קרירות ולכם כדאי גם לארוז בגדים ארוכים ואפילו מעיל קל.  בנוסף כדאי להצטייד בבגדים נוחים ובנעלי הליכה לטיולים הרגליים בחוף. בהפלגות רצוי להביא בגדי ערב ונעליים יצוגיות לזמן הארוחות ופעילויות הבידור. אהה אם שכחתם משהו, לא נורא, סביר להניח שתוכלו לקנות אותו באחת מהחניות המפנקות על הסיפון או באחד השווקים בחופים.

צור קשר

שלח אלינו הודעה

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם