מפה

החופשה שלך ל אירופה כללי

מידע שימושי על הפלגות לאירופה

עימדו ביראת כבוד לפני עבודותיהם של מיכלאנג'לו באיטליה והארכיטקטורה המיוחדת של גואדי בספרד. תסתכלו בפליאה ביצירות העדינות העשויות זכוכית ב-Hadeland  שבאוסלו. תחזו בחורבות תרבות עתיקה ביוון ותורכיה. טיילו בסנט פטרסבורג, רוסיה. החל מהפיורדים בנורבגיה ועד דרכי המים בוונציה לחורבות באזור הים התיכון, סיירו בעושר וביופי של אירופה בדרך חדשה לחלוטין. תוכלו גם להביא את החוויות לתוך היבשה בקרוזטורס של אירופה – שילוב מיוחד של חופשת שייט עם טיול יבשה ע"י אוטובוס תיירים או רכבת מפוארים; הרפתקה ממדריד - ספרד, לטולידו וברצלונה, סיירו ב"שאנז אליזה" המפורסם בפריז- צרפת, וברחובות לונדון; שוטו באגם Como הרגוע לתעלות וונציה או בקרו בפירנצה מקום הולדת הרנסנס ושטחי הקודש של עיר הוותיקן ברומא; אם אתם מוכנים לחופשה של חייכם, מצאתם אותה. החלו לתכנן את החופשה כבר היום
מתי להפליג?
הפלגות לאירופה מתחילות בסוף אפריל ומסתיימות בסוף אוקטובר אז הים התיכון נוח להפלגות. ליעדים באזור צפון אירופה הכולל את הפיורדים בנורבגיה וסקנדינביה ורוסיה ההפלגות מתחילות במאי עד אוגוסט.
מה לארוז?
לבוש נוח הינו מושלם עבור בילוי ימים באונייה. נעלי הליכה נוחות בעלי עקב נמוך הינם חובה. ואל תשכחו את המצלמה ומשקפות, כך שלא תפספסו דבר. בהפלגות אלו ישנם ערבים רשמיים ולכן יש להצטייד בחליפה ועניבה ושמלת ערב.
בחוף, באם אתם מתכננים לבקר במוזיאונים וקתדרלות באירופה, תמיד חכם להתלבש באופן שמרני. עליוניות ללא שרוולים ומכנסים קצרות בדרך כלל אינם מותרים.
באם אתם שטים בצפון אירופה, זיכרו שהלילות בסיפון האונייה יכולים להיות קרירים. הצטיידו בסוודרים, ז'קטים ומכנסים ארוכות. יתכן ותרצו גם להביא מעילי גשם, נעלי הליכה ומטרייה מתקפלת. אל תשכחו את בגד הים – יתכן ויהיה קר בחוץ אולם תמיד יהיה חם בסולריום שלנו.
לא לפספס!
עמדו בראש צור גיברלטר.
לכו בעקבות מסלול ה"גרנד פרי" לאורך הריביירה הצרפתית.
בקרו בקתדרלת סנט פטריק, הכנסייה הגדולה ביותר באירלנד.
טיילו דרך כיכר "ג'ורג'" בגלזגו.
קחו שייט בסירה לאי המקסים קפרי.

צור קשר

שלח אלינו הודעה

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם