מפה

החופשה שלך ל דרום קאריביים

מידע שימושי על הפלגות בדרום הקאריביים

שייט לדרום הקריביים - כל המידע שאתם צריכים!

האיים הקריביים האקזוטיים ביותר ממתינים לכם בחלקו הדרומי של הים הקריבי. ההרפתקאות הינן אינסופיות באזור זה. תוכלו לחקור את מערות Hato בקורסאו. נצלו הזדמנות של פעם בחיים להתחרות בסירת מפרש זוכת הגביע האמריקאי. השענו לאחור ותפסו קצת שמש בחוף Magens Bay בסנט תומס היפהפייה. טיילו לאורך רחובות סן חואן העתיקה ותגלו את המבצרים הספרדים הגדולים ביותר שנבנו בעולם החדש. חיקרו את התרבויות הרבות שיש לאיים אקזוטיים אלו להציע, חוויה מרתקת ומומלצת לכל אחד!

מתי להפליג?

התקופה האידיאלית לשייט לקריביים, ובעיקר לאיזור הדרומי הינה בין אמצע דצמבר לאמצע אפריל אז מזג האוויר נוח. הטמפרטורות נעות בין 22-32 מעלות. 
התקופה הפחות מומלצת להפלגה היא בחודשים יוני עד נובמבר המהווים את עונת ההוריקנים והינם גשומים ולעיתים טומנים בחובם סכנות.

מה לארוז?

על מנת שיהיה לכם נוח, מומלץ להצטייד בבגדי ספורט ולבוש חופשי. על מנת להתנהל על הסיפון, מומלץ להביא נעליים בעלות עקב נמוך. הביאו מספר בגדי ים כך שתוכלו להחליף במידה ואחד מהם יירטב. לא תצטרכו להצטייד במגבות שכן הן יסופקו לכם. אל תשכחו את המצלמה והמשקפת שלכם, כך שלא תפספסו דבר. בחוף, תצטרכו נעלי הליכה נוחות וכן כובע וקרם הגנה מהשמש. בהפלגות לקריביים ישנם ערבים רשמיים ולכן רצוי לארוז חליפה ועניבה ושמלת ערב אחת.

לא לפספס!

צאו לרכיבת אופנים הרים ביערות הגשם בקוסטה ריקה.
נסיעת נופים בסירת מנוע אל הבריכות בווירג'ין גורדה בסנט תומאס
התנסו בגלישת אומגה מעל חופת עצי יערות הגשם בסאן חואן

 

צור קשר

שלח אלינו הודעה

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם