מרכז הזמנות טלפוני

073-2248999

צור קשר

יעדי השייט הטובים ביותר לצפייה בחיות בר

 

מוכנים למפגש קרוב עם חיות בר מקומיות? קבלו טעימה מהיעדים בהם תוכלו לראות יצורים מופלאים ולבקר במקומות שאסור להחמיץ:

 

אלסקה-טבע עוצר נשימה

אלסקה ידועה בשפע חיות הבר החיות באזור זה, החל בלווייתנים גדולי סנפיר ועד לאיילים קוראים המשוטטים בחופשיות. אחד מבעלי החיים המיוחדים ביותר הינו הסרטן המקומי הענק, שיכול להגיע לגודל של 2 מטרים מקצה לקצה. תוכלו לצאת למסע דיג דרך "המעבר הפנימי" של אלסקה ולראות במו עיניכם איך הדייגים המקצוענים לוכדים את היצורים הענקיים האלו.
ההפלגות באלסקה מתקיימות בחודשים מאי עד ספטמבר, בהם מזג האוויר הוא ממוזג ורגוע וכך תוכלו לצפות בלווייתנים ישירות מהמרפסת הפרטים שלכם, או לטוס ולצפות בחיות ביניהן דובים שחורים ועיטים לבני ראש. אלה שיזמינו סיור יבשתי מודרך (Cruisetour) בפארק הלאומי דנאלי ((Denali, יוכלו לצפות בזאבים, איילי צפון וכבשי דאלי.

 

ברבדוס-הצבים היפים ביותר בעולם

היערות המוריקים של ברבדוס מפורסמים בשל הקופים הירוקים אותם תוכלו לראות בקלות באמצעות סיור ספארי 4X4, ואם יתמזל מזלכם תוכלו לראות גם לטאות ירוקות.

האטרקציה הגדולה ביותר באי הינם צבי הים, השוכנים בסמוך לאי ומקורם עוד מתקופת הדינוזאורים. מדובר בצבים הגדולים ביותר שקיימים כיום ואורכם יכול להגיע עד יותר משני מטרים ומשקלם למעלה מטון. תוכלו לבקר בעולמם התת ימי בסיור צלילה עם שנורקלים במקום הנקרא מפרץ הצבים (Turtle Bay). היצורים הידידותיים האלו ישחו לצדכם בזמן שאתם צוללים סביב שרידי אנייה טרופה. אל תשכחו להביא מצלמה תת-ימית בשביל להנציח את הרגע הסוריאליסטי הזה.

 

אוסטרליה- ארץ חיות הכיס

"היבשת הדרומית" מלאה בחיות בר, כאשר המפורסמות בהן הינם הקנגורואים והוולובים. אבל לחיית הכיס המקומית האיטית יותר, הקואלה (שהיא בכלל לא דוב), יש מקום של כבוד משל עצמה. תוכלו לראות את כל שלוש החיות האלו בשמורת הקואלות Lone Pine שבעיר בריסביין (Brisbane), שנפתחה בשנת 1927 ועד היום היא מקלט הקואלות הגדול בעולם. אנו בהחלט ממליצים להכניס את המקום הזה לרשימת אתרי החובה בטיול שלכם. בית מחסה זה מוקף עצי אקליפטוס, אשר מספקים את התזונה של הקואלות. תזכו להחזיק באחת מ-130 הקואלות במקום ואף לזכות בתמונות בלתי נשכחות.