מרכז הזמנות טלפוני

073-2248999

צור קשר

חברת סנורמה שירותי תיירות בע"מ:

חברת סנורמה שירותי תיירות הוקמה בשנת 1981 כחברת תיירות סיטונאית בבעלותו הבלעדית של אורי שנבל. תחילה שימשה כנציגה בלעדית של ארקיע באזור הצפון לאורך השנים, ובהמשך כנציגה של חברות תעופה ותיירות מובילות נוספות כולל ייצוג חברת השייט Royal Caribbean International.
החל משנת 1997 לאחר שחברת רויאל קריביאן  התחילה להתרחב ע"י בניית אניות חדשות ורכשה את חברת Celebrity Cruise החליטה חברת סנורמה להתמקד בתחום השייט הבינלאומי, כשבהמשך יצאה בהדרגה מייצוג ושותפויות עם חברות תיירות שונות ותהליך זה הסתיים בשנת 2008 ע"י ויתור על ייצוג חברת ארקיע בצפון. בשנת 2011 העבירה את פעילותה לרמת השרון לרבות מרכז ההזמנות, מחלקת השיווק והמכירות.

כיום, חברת סנורמה בבעלות אורי שנבל וקבוצת קשרי תעופה, הינה מספקי שירותי התיירות והחברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בישראל בתחום חופשות שייט בעולם.

סנורמה הינה נציגת המכירות הבלעדית של תאגיד השייט רויאל קריביאן למעלה מ- 25 שנה.

התאגיד היום כולל  6 חברות שייט ועוד מספר שותפויות עם חברות תיירות בעולם  כשסנורמה מייצגת את 3 חברות השייט העיקריות והיוקרתיות בעולם כנציגות מכירות בלעדית בישראל :
®Royal Caribbean , ®Celebrity Cruises ו- ®Azamara Club Cruises .

מדובר בתאגיד השייט השני בגודלו בעולם וכולל מעל- 40 אניות המשייטות ביותר מ- 490 יעדים  מרתקים בכל שבע היבשות ברחבי עולם.

סנורמה מקושרת לחברות השייט על ידי מערכת אונליין מתקדמת המציגה את המסלולים והמחירים בזמן אמת. אתר האינטרנט שלה מאפשר חיפוש בזמן אמת אחר ההפלגה המבוקשת, קבלת מידע מלא על המסלולים והאניות המוצעות ועוד מידע רב על עולם השייט.

סנורמה הינה נציגת מכירות של חברות שייט יוקרתיות נוספות: Silversea Cruises  ,

  Oceania Cruises ו- Hurtigruten.

 

סנורמה משווקת ומוכרת את הפלגות הנופש של כל החברות הנ"ל לכל סוכני הנסיעות בארץ.

חלק מהסיטונאים ומסוכני הנסיעות  קיבלו הדרכה והרשאה לעבוד על מערכת ההזמנות שלנו ועושים את כל תהליך ההזמנה באופן עצמאי, עד שלב אישור ההזמנה.

לקוחות פרטיים מקבלים מאתנו מידע ראשוני ומופנים לסוכני הנסיעות לביצוע הזמנתם.

 

 

 

שירות לקוחות:

שעות פעילות

שעות פעילות החברה:
בימים א-ה בין השעות 09:00 - 18:00
בימי ו וערבי חג בין השעות 09:00 - 12:30
מספרי טלפון:
מרכז הזמנות: 073-2248999
פקס ראשי: 073-2248998
דוא"ל למרכז הזמנות:
res@sunorama.co.il